Kalendarz to nadal popularny produkt i zarazem gadżet, który jest mile widzianym podarunkiem. Ze względu porę, kalendarze firmowe doskonale sprawdzą się w roli prezentów świątecznych dla pracowników, klientów i kontrahentów. Praktyczny aspekt kalendarzy jest nie do podważenia – podarunek w formie kalendarza będzie służyć nie tylko osobie obdarowanej przez cały rok ale i Tobie! wiszące kalendarze w salach sprzedażowych czy biurach są świetną formą na rozpoznawalność marki. Ten argument działa na korzyść i daje kalendarzom firmowym przewagę, w stosunku do innych gadżetów reklamowych. Mnogość możliwości – od rodzajów kalendarzy, po typy okładek, formaty, warianty kalendariów oraz opcje zadruku jest dodatkowym atutem na druk kalendarzy. Jeśli jeszcze się zastanawiasz, poznaj wszystkie produkty, które Revolution Media oferuje do wyboru.

kalendarze - druk kalendarzy

Drukujemy kalendarze trójdzielne, które wyróżniają się czytelnym rozkładem treści. Tutaj na pierwszej planszy umieszczono widok aż 3 miesięcy – minionego, obecnego i przyszłego. Swoją reklamę możesz umieścić na jednej z dwóch główek, które dajemy do wyboru. Dlatego już dzisiaj zastanów się, czy wybierzesz druk kalendarza trójdzielnego z główką wypukłą inaczej kaszerowaną, czy główką płaską  zadrukowaną w pełnym kolorze.

Może zdecydujesz się na druk kalendarzy spiralnych, które są dosyć popularną wersją wśród kalendarzy reklamowych. Stworzymy wyjątkowy kalendarz ścienny, z dedykowaną grafiką na każdy miesiąc. Kalendarz spiralny  możesz zadrukować dowolną grafiką – np. zdjęciami z imprez i targów branżowych, cytatami lub czym tylko zechcesz. wystarczy że wybierzesz ze swojej biblioteki produkty na każdy miesiąc i kalendarz prawie gotowy.

Może Twoi klienci lubią działać według planu?

Mamy dla Ciebie propozycję Planerów ściennych jak podkładów biurowych, kalendarze piramidki, które są doskonałym połączeniem funkcji praktycznej, dekoracyjnej i reklamowej. Kalendarze biurkowe tzw. piramidki są również świetnym pomysłem na prezent i gadżet firmowy. Przygotujemy dla Ciebie personalizowaną grafikę i logo, a dla dopełnienia całości użyjemy kolorów Twojej marki i dzięki takiemu  projektowi będziesz widoczny – przez cały rok!

Kalendarze książkowe

Revolution Media zapewni Twojej firmie również szeroki wybór Kalendarzy książkowych. Są one ulubionymi kalendarzami wśród pracowników, menedżerów, przedsiębiorców i właścicieli firm. Do wyboru mamy kalendarze eleganckie, prestiżowe i budżetowe. Jednak wszystkie pozwalają wygodnie notować i planować każdy dzień. Kalendarz książkowy sprawdzi się zarówno w biurze, jak i podczas targów i spotkań branżowych. Są najbardziej rozchwytywanym prezentem i gadżetem firmowy. Do kalendarzy książkowych proponujemy wkładki z dodatkowymi informacjami, czy logotypami sponsorów. Dla Revolution Media nie ma rzeczy nie możliwych, pozwolimy tobie zaprojektować swój własny kalendarz książkowy. Będziesz miał pewność, ze żadna inna firma nie obdaruje takim samym kalendarzem Twojego klienta.

Druk kalendarzy z Revolution Media to najlepszy wybór! Wybierz kalendarz