Koszulki z nadrukiem swojego pomysłu są doskonałym sposobem na reklamę i utrwalaniem marki.

Koszulki reklamowe z własnym nadrukiem to kreowanie i utrwalanie w umysłach konsumentów faktu istnienia danej marki. Jest to świetna alternatywa lub uzupełnienie innych, bardziej konwencjonalnych form reklamy, takich jak druk ulotek czy wizytówek. Przewagą T-shirtów z nadrukiem jest ich aspekt użytkowy. Twój klient, czy pracownik użyje taki gadżet wielokrotnie stając się chodzącą reklamą Twojej marki. Przygotujemy tobie dobry projekt  na  gadżet w postaci koszulki z nadrukiem, a ty rozdasz go klientom jako prezent czy podziękowanie za współpracę. Zadbaj o widoczność i daj się poznać z najlepszej strony! Koszulka z własnym nadrukiem to popularny gadżet firmowy. Organizujesz imprezy sportowe, kluby dla dzieci i młodzieży ? Koszulki z nadrukiem są idealnym gadżetem dla Ciebie. stworzymy ciekawy projekt, aby klienci chętnie nosili Twój przekaz. O jakość T-shirta i druku na nim nie musisz się martwić – robimy to dobrze. Twoje firmowe koszulki przetrwają wiele. A nawet bardzo wiele.

Koszulki firmowe damskie i męskie – z nadrukiem jaki sobie wymyślisz!

Drukuj z najlepszej strony, gdzie chcesz tam drukujemy. Przód lub tył koszulki, dla nas nie problemu wybierasz, gdzie ma się pojawić Twój motyw, a my drukujemy. Koszulki z własnym nadrukiem to świetne narzędzie, dające możliwości obdarowania gadżetem nie tylko z twoim logo ale zaprojektowania takiego unikalnego wzoru!

Wykonujemy trwały druk na koszulkach w dowolnych kolorach, w kilku technologiach, łącznie z folią flex(wykorzystywaną do tańszej formy promocji) Nasi klienci zamawiają koszulki z własnym nadrukiem na eventy firmowe i branżowe, do klubów nocnych i sportowych, na kolonie i obozy. Koszulki które drukujemy stosowane są jako element stroju pracowników lub jako nagroda i gift reklamowy. U nas zamówisz koszulki z własnym nadrukiem w dowolnym rozmiarze i kolorze. Do wyboru mamy kilka rodzajów T-shirtów, zarówno fasony męskie, jak i bardziej dopasowane koszulki damskie. posiadamy w ofercie koszulki typu polo, czy bluzy lub kamizelki.

Pamietaj!

Firmowy nadruk na koszulce wyróżni Ciebie z tłumu jednocześnie tworząc dopasowany do Twojej firmy idealny materiał reklamowy. Koszulka z nadrukiem nie tylko przydaje się na wydarzeniach promocyjnych. Sprawdza się również w siedzibie firmy, ponieważ koszulki firmowe noszone przez pracowników restauracji, firm wykonawczych i pracowników terenowych wzmacniają świadomość marki, a na tym zależy każdej firmie. Nadruki na koszulkach zamawiają także artyści, muzycy i inni twórcy, wykorzystując je jako dodatkowe źródło promocji, za które płaci  fan. Koszulka z efektownym nadrukiem to idealne narzędzie do promocji każdej marki.